Cieszę się, że tu jesteś. Fakt, że znajdujesz się na mojej stronie, dla mnie oznacza, że mamy się spotkać.

Każdy z nas ma w sobie coś dobrego, jasność i światło. Czasami jest to przykryte skorupką jak ziarnko słonecznika. Żeby dostać się do tego białego ziarna, które jest w środku, trzeba tylko je odkryć, odrzucić ciemne skorupy – ograniczające przekonania czy żal do przeszłości i poczuć ciałem, umysłem i duszą, swoje prawdziwe JA.

Dla firm:

N

budowanie efektywnych zespołów (Team Building)

N

rozwój kompetencji Menedżerów 3.0. (misja, wizja i wartości)

N

tworzenie innowacyjnych produktów i usług w oparciu o Design Thinking

N

transformacja kultury organizacyjnej, w tym wdrażanie Agile

N

wprowadzanie skutecznej komunikacji interpersonalnej i rozwiązywanie konfliktów

N

motywowanie pracowników i budowanie zaangażowania

N

rozwój inteligencji emocjonalnej, zarządzanie emocjami

N

rekrutacje z wykorzystaniem profili idealnego kandydata Facet5

Dla osób indywidualnych:

N

wsparcie mentoringowe w życiu zawodowym i prywatnym

N

przygotowanie do procesu rekrutacyjnego

N

business coaching dla przedsiębiorców

N

life coaching

N

trening mentalny, rozmowa z krytykiem wewnętrznym, zarządzanie emocjami

N

testy osobowości - style komunikacji i jak je wykorzystać w relacjach w pracy i w rodzinie

N

przygotowanie do prezentacji i wystąpień publicznych

N

zmiana sposobu myślenia, by żyć w harmonii ciała, duszy i umysłu

Mentor biznesu

21 lat doświadczenia w biznesie

Obecnie – CEO w portugalskiej spółce, przedsiębiorca. Wcześniej w międzynarodowych korporacjach pracowałam na stanowiskach Director Market Development, Key Account Manager, General Director, Sales & Marketing Manager.

Trener mentalny

13 lat jako konsultant i trener w nurcie psychologii pozytywnej

Jestem właścicielem firmy szkoleniowej Mindset AS Consulting i certyfikowanym konsultantem testów osobowości Facet5, Advanced DNA Theta Healing.

Coach ICF

650 godzin coachingowych

Jako certyfikowany coach prowadzę sesje dla zespołów (team coaching), dla managerów i przedsiębiorców (business coaching), dla osób indywidualnych (life coaching) oraz dla zarządów (executive coaching).

Wykładowca SGH

Wykładam. „Zarządzanie projektami” na kierunku Zarządzanie Kapitałem Ludzkim zgodnie z modelem kompetencji Society for Human Resource Management z USA.

1200 przeszkolonych osób

W branżach: IT i nowe technologie, architektoniczna, ubezpieczenia, finanse, bankowość, farmacja, HoReCa, FMCG, administracja publiczna, edukacja, szkolenia i rozwój, medyczna, nieruchomości, prawnicza, produkcja chemiczna, SSC.

442% wzrostu przychodu

osiągnęła jedna z firm w wyniku 8 – miesięcznego procesu transformacji, jaki przeprowadziłam w jej strukturach.

10 lat aktywna w sporcie

Piłka ręczna, lekkoatletyka, judo i taekwondo. Aktywność fizyczna jest stałym punktem mojego kalendarza. To daje mi siłę do realizacji celów i marzeń, do dawania siły i wiary innym, organizacjom i osobom indywidualnym.

5 ukończonych kierunków studiów

Psychologia Motywacji (SWPS), Zarządzanie Zasobami Ludzkimi (SGH), Marketing i Strategie Marketingowe (SGH), The Art&Science of Coaching (UJ), Erickson College International accredited by ICF, Wyższe studia mgr inż. Technologii Żywności i Żywienia Człowieka oraz Pedagogiki dla szkół średnich (UWM)

Wybrane referencje

Polecam współpracę z p. Anną Skoczylas, Mentorem biznesu, która brała udział w rozwoju naszej firmy, począwszy od momentu, gdy zatrudniliśmy 10 pracowników, aż do dzisiaj, gdzie zatrudniamy kilkadziesiąt osób. W 2017 roku wybudowaliśmy siedzibę Bravilor Bonamat pod Warszawą wraz z magazynem, a w 2018 uruchomiliśmy nowoczesny zakład produkcyjny w Białymstoku o powierzchni 12000 m2.

Anna Podkowińska
Prezes BRAVILOR Bonamat Sp. z o.o.

Kompleksowe i elastyczne podejście do potrzeb naszej firmy oraz dynamiczna współpraca, przełożyły się na wymierne efekty sprzedażowe. Każdemu kto chce skutecznie i efektywnie rozwijać swoją organizację polecam współpracę z doświadczonym praktykiem biznesu, trenerem i coachem, p. Anną Skoczylas.

Tomasz Mannicki
Partner PHINANCE

Dla mnie metoda coachingowa Anny okazała się ekstremalnie skuteczna i polecam ją każdemu, kto chce być szczęśliwy i zrealizować swoje cele. Dziękuję Anna!

Liisa Simola
Dziennikarka z Manhatanu, która pisała dla VOGUE i robiła wywiady z Al. Pacino, Meryl Streep, autorka książki o największych współczesnych gwiazdach filmowych pt. „Sweet Manhattan”

Polecam proces mentoringowy dla przedsiębiorców, menedżerów i osób indywidualnych z Anną Skoczylas, po którym osobiście uzyskałam wymarzony sposób rozwoju zawodowego, zachowując równowagę między życiem prywatnym i zawodowym, co było dla mnie ważne. W procesie mentoringowym odkrywasz swoją moc i motywację do działania.

Aleksandra Kurowska
Przedsiębiorca, architekt wnętrz

Certyfikaty

Zaciekawiony/a?
Skontaktuj się ze mną.

Napisz do mnie