O FIRMIE

Reg-Truck dysponuje specjalistycznymi maszynami oraz narzędziami, dzięki którym jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość regenerowanych detali. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz systematycznym szkoleniom wyroby Reg-Truck posiadają bardzo wysoką jakość, jedyna firma z tak dużym doświadczeniem w okolicach Mielca, na Podkarpaciu i w całej Polsce.

Profesjonalizm zespołu Reg-Truck oferuje klientom fachową pomoc w doborze odpowiednich usług. Wykonując swoją pracę kierujemy się przede wszystkim precyzją i profesjonalizmem, a klientom doradztwo i fachową pomoc. Na każdy produkt oraz usługi wykonywane w REG-TRUCK udzielana jest gwarancja.

DLACZEGO REG-TRUCK

Jako jedna z pierwszych firm na Podkarpaciu, Reg-Truck wykonuje usługi autoryzowanym serwisom samochodów ciężarowych, zajezdniom autobusowym, prywatnym firmom transportowym oraz klientom indywidualnym.

Reg-Truck dysponuje specjalistycznymi maszynami oraz narzędziami, dzięki którym jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość regenerowanych detali. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz systematycznym szkoleniom nasze usługi wyróżnia profesjonalizm. Jesteśmy jedyną firmą z tak dużym doświadczeniem w całej Polsce, zwłaszcza w okolicach Mielca (Podkarpacie), gdzie zlokalizowana jest nasza firma.

Wieloletnie doświadczenie

Nasi pracownicy posiadają stosowne szkolenia i umiejętności, by sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom.

Wysoka jakość usług

Profesjonalne maszyny do regeneracji części gwarantują najwyższą jakość i niezawodność na przyszłość.

Pomoc techniczna

Zawsze służymy pomocą i odpowiedzią na wszelkie pytania i wątpliwości naszych Klientów.

KLIENCI O NAS

Od lat współpracuję z firmą Reg-Truck w zakresie regeneracji podzespołów do moich aut ciężarowych. Nigdy się nie zawiodłem, usługa wykonywana na czas i w dobrej cenie. Na każdą część mam gwarancję, więc spokojnie użytkuję moje samochody. Dodatkowo zawsze służą dobrą radą i pomocą. Polecam!

Arkadiusz
05.04.2019

Zleciłem regenerację zacisków hamulcowych do mojej ciężarówki. Przewożę towary w kraju i Europie, dlatego potrzebuję niezawodnego pojazdu. Dzięki regeneracji wykonanej przez Reg-Truck jeżdżę bezpiecznie i nie obawiam się o awarie, dlatego z czystym sumieniem mogę polecić ich usługi.

Marek
17.02.2019

Wyjątkowo rzetelna i uczciwa firma, która wykonuje dla mnie od czasu do czasu regenerację przekładni kierowniczych i turbosprężarek. Jako, że mam kilka aut w swojej flocie, muszę mieć pewność, że jak zlecę naprawę części, to musi to być zrobione dobrze. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy.

Andrzej
20.12.2018

PPHU REG-TRUCK Witold Pisarczyk

Chorzelów 210
39-331 Chorzelów woj. podkarpackie

NIP: 817-175-66-02

Telefon:

+48 17 773 06 00
+48 513 094 047

Email:

biuro@zaciski-regtruck.pl