Dlaczego TAXONITY

Otóż praca w Taxonity pozwala każdemu z zatrudnionych wykorzystywać swój potencjał wiedzy merytorycznej oraz wartości osobowe w kontaktach z naszymi klientami.

Wartości wedle których działa Taxonity oparte są o Kodeks Etyczny. Dlatego też każdy  pracowników identyfikując się z zasadami zawartymi w kodeksie przyjmuje na siebie z jednej strony odpowiedzialność za wykonywaną prace z drugiej zaś strony jest dumny z bycia członkiem Taxonity.
Jasno sprecyzowana ścieżka kariery zawodowej stwarza dla każdego z zatrudnionych wytyczne dla jego osiągnięć tak aby po wielu latach zostać pełnoprawnym partnerem Taxonity.

Każdemu kto zgłosi zwoją aplikację zatrudnienia zapewniamy (po wstępnym etapie selekcji) profesjonalny proces rekrutacji zakończony kartą oceny kandydata.

Taxonity obsługuje wiele firm z większości sektorów gospodarki. Tym sposobem każdy ze specjalistów Taxonity zdobywa nowe doświadczenie będąc bliżej świata biznesu, gospodarki, nauki.

OFERTY PRAKTYK

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowiska stażystów. Osoby wyłonione przez Taxonity podczas rozmów kwalifikacyjnych mogą rozpocząć karierę w jednym z zespołów podatkowych. Stażysta wykonuje podstawowe prace merytoryczne zlecane przez wyższych stopniem pracowników w godzinach pracy spółki na pełnym etacie lub na jego części.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie: cv, zdjęcia, listu motywacyjnego na adres:

biuro@taxonity.pl

Zainteresowała Cię nasza oferta? Masz pytania?